Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svět koní->Já Chci Skákat

12. 3. 2011

Svět Koní->Já Chci Skákat

Hra na PC SW Svět koní - Já chci skákat - kompletně česky. Cválej se svým koníkem tou nejvyšší rychlostí na 20 fascinujících tratích v 5 zemích. Chytej " Karotkový bonus " na tratích pro ultra zrychlení a své soupeře nechej daleko vzadu v oblacích prachu. Ale také buď opatrný, nesmíš před překážkami váhat a rychle je přeskakovat, jinak ztrácíš drahocenný čas. Fantastická grafika, stylový hudební doprovod a skvělá možnost jak si zahrát s kamarády nebo s rodinou v síťové hře, dělá tuto hru atraktivní a zábavnou pro každého ! Vytvoříš si svůj osobitý charakter: vlastní výstroj, sedla, ostruhy či rajtovní kalhoty, sbírej bonusy, přeskakuj překážky a nalézej ty nejlepší zkratky, 3 různé herní módy: arkáda, jízda na čas a síťová hra až se čtyřmi hráči najednou.

Stáhnete na:http://www.uloz.to/2239828/svet-koni-ja-chci-skakat-iso

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lenka a Baio

(Lenka , 31. 12. 2013 20:16)

mám ráda koně baiína

Můj kůn

(Adelka, 16. 4. 2012 17:33)

Mám ráda koně ale i ostatní zvířátka

Další zklamání

(AranisLea, 15. 4. 2012 18:13)

I tento díl mě dost zklamal. Když vezmu v úvahu díl první, tak jsem nečekala žádné zázraky, ale napadlo mě, že by to mohlo aspoň trošku navazovat. Ale ne. Jen jedu třikrát jednu trať, pak jedu třikrát druhou trať a pak už hryžu stůl. Tohle se doopravdy nepovedlo.Třetího dílu se téměř bojím.

afera

(tgqša, 27. 1. 2012 20:18)

afr

Re: afera

(rdčwqfc, 27. 1. 2012 20:19)

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

...

(Sárinka, 19. 10. 2011 8:24)

Svět koní je totalníí Blbost jenom jezdíš ja jsem si to koupila a je to blbé

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 156044
Měsíc: 1404
Den: 39